Технічна підтримка Pragma, перекладач, допомога, завантажити, безкоштовно, комп'ютерний, машинний
    Технічна підтримка в компанії Trident Softwer здійснюється висококваліфікованими професіоналами. Щоб зв'язатися із службою технічної підтримки Ви можете скористатися формою зворотного зв'язку або заповнити форму зв'язку виконавши Перевірку програми.

Трайдент Софтвер не гарантує, що Pragma працюватиме безперебійно, а програмне забезпечення не містить помилок.

Проте компанія постійно працює над удосконаленням своєї продукції і пропонує користувачам Pragma отримувати регулярні оновлення через інтернет. Ці оновлення містять також відкореговані і поповнені словники.

Повідомлення про помилки

Ми будемо вдячні, якщо Ви повідомите нас про будь-які проблеми з програмою Pragma або про некоректні дії програми. Помилки можуть бути як у функціональній, так і у лінгвістичній частині програми.

Помилки в програмі

Якщо Ви зіткнулися з програмним дефектом, як наприклад - зупинка, зависання, переривання, некоректне відображення і тому подібне, будь ласка, надайте нам детальний опис проблеми і прикладіть текстовий файл, який генерується в режимі Перевірка.

Лінгвістичні помилки

Check-up Якщо Ви отримаєте грубу лінгвістичну помилку в результаті перекладу, пришліть нам фрагмент початкового тексту. Будь ласка, мінімізуйте цей фрагмент.

Всі повідомлення направляйте електронною поштою, використовуючи цю форму.

Перш, ніж звертатися в службу підтримки Трайдент Софтвер, зробіть перевірку працездатності програми через меню Pragma монітора.

Результати перевірки додайте до вашого повідомлення.

 

Коментарі 

 
#1 Андрій 01.01.2011 18:01
Після встановлення Pragma 6 IE s Opera не відображає інтернет сторінки!
Цитувати
 
English (United Kingdom)Russian (CIS)Ukrainian (UA)

Sign in with a social network:

Powered by OneAll Social Login
Он-лайн переклад