Дякуємо за відвідини нашого веб-сайту!

Ми - компанія розробників програмного забезпечення, що розвивається, з інтересами, зосередженими в наукомісткій галузі машинного перекладу.

Компанія була заснована в 1998 році і за цей час ми розробили декілька видів продуктів - Language Master, L-Master 98 та Pragma. Ми звертаємо особливу увагу на лінгвістичну галузь і у всіх продуктах використовуємо нашу власну багатомовну технологію.

Компанія досягла якнайкращих результатів в перекладі для української і латиської мов, а також достатньо хорошої якості для інших напрямів перекладу. У даний час наш останній продукт Pragma 6.x включає вісім мов - англійську, німецьку, французьку, латиську, російську, українську, польську та казахську.

Користувачами нашого програмного забезпечення є Верховна Рада України, Секретаріат Президента України, Кабінет Міністрів, Національний банк і більшість інших урядових установ в Україні, великі індустріальні та фінансові компанії, всі загальноосвітні школи України, а також малий бізнес та приватні особи як в Україні, так і у всьому світі.

Статистика відвідин нашого сайту показує, що нас добре знають не тільки в Україні, але й у Росії, Латвії, США й Канаді, Західній Європі, Китаї та інших країнах.

Для розвитку нашого бізнесу ми запрошуємо серйозних інвесторів та партнерів.

Контактна інформація:
тел.:
факс.:
e-mail:
пошта:
(380) 44-250-9578
(380) 44-250-9578
trident.software@gmail.com
а/с 100, Київ 03191, Україна

 

 
English (United Kingdom)Russian (CIS)Ukrainian (UA)

Sign in with a social network:

Powered by OneAll Social Login
Он-лайн переклад